Ministeriet for Videnskab, Teknologi og Udvikling: Martin Hvidt er udpeget som medlem af det landsdækkende censorkorps for geografi i perioden 1. april 2010 - 31.marts 2014.

Hvidt, M. (Censor)

Activity: Examination and external supervisionExamination

Description

Navn: Ministeriet for Videnskab, Teknologi og Udvikling: Martin Hvidt er udpeget som medlem af det landsdækkende censorkorps for geografi i perioden 1. april 2010 - 31.marts 2014.
Period1. Apr 201031. Mar 2014
Examinee