Martin Hvidt er udpeget som medlem af "Censorkorpset for Uddannelser i Politik, Samfund og Globale forhold" (AU, AAU og RUC) for perioden 1. april 2018 til 31. marts 2022

Hvidt, M. (Eksaminator)

Aktivitet: Censoraktivitet og eksamineringEkstern censoraktivitet

Periode1. apr. 2018 - 31. mar. 2022
Eksaminand
Grad af anerkendelseNational